MaturaIT przechowuje na urządzeniu informacje, takie jak pliki cookie, i uzyskujemy do nich dostęp, a także przetwarzamy dane osobowe, takie jak niepowtarzalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, w celu zbierania opinii odbiorców, a także rozwijania i ulepszania strony. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności .

Zdjęcie Laptopa

Regulamin Opinii  1. Warunkiem wystawienia opinii jest rejestracja na platformie oraz dostęp do treści edukacyjnych wybranego kursu maturalnego.
  2. Weryfikujemy w naszym systemie czy opiniotwórca rzeczywiście jest lub był aktywnym kursantem MaturaIT (robimy to za pomocą adresu email użytkownika)
  3. Od czasu do czasu, wysyłamy ankietę lub wiadomość mailową z prośbą o opinie do aktywnych użytkowników platformy MaturaIT.
  4. Publikujemy opinie wyłącznie za zgodą autora.
  5. Nie publikujemy na platformie opinii sponsorowanych.
  6. Publikujemy na platformie opinie, które uznamy za konstruktywne lub pozytywne.
  7. Autor opinii może w każdej chwili zażyczyć sobie ukrycia jego opinii ze strony maturait.pl
  8. Aby przesłać do weryfikacji opinię na temat kursu lub platformy wystarczy przesłać jej treść na adres biuro@maturait.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, oraz adresem email, używanym jako identyfikator kursanta na platformie MaturaIT.