Wiedza o Społeczeństwie

Kurs Maturalny z Wiedzy o Społeczeństwie Online

Napisz maturę z wiedzy o społeczeństwie lepiej niż rówieśnicy.

Przejdź do opisu kursu
kurs maturalny wos online

Kurs maturalny online
Wiedza o Społeczeństwie

Szukasz wartościowych materiałów edukacyjnych, które pozwolą Ci dobrze przygotować się do matury z wiedzy o społeczeństwie? Kursy maturalne WOS, dostępne na platformie e-learningowej MaturaIT są właśnie dla Ciebie!

Nasz kurs pokrywa 100% materiałów potrzebnych na egzaminie dojrzałości, a naszym celem jest przygotowanie Cię do matury z WOS-u na poziomie rozszerzonym. Jeśli zatem chcesz uzyskać wysoki wynik na maturze z WOS, sprawdź naszą ofertę i zdaj egzamin z najwyższą notą!

Zmaksymalizuj swoje szanse na maturze

Matura z geografii: Średnia krajowa: 30%. Nasi kursanci: 82%

Wybierając kurs z WOS dla maturzystów zyskujesz pewność, że będziesz dobrze przygotowany do egzaminu. Dlaczego?

  • Kurs maturalny z wiedzy o społeczeństwie wyjaśnia każdy z tematów na jasnych, omówionych w zrozumiały sposób przykładach
  • Masz stały dostęp do materiałów i możesz do nich wrócić w każdej chwili
  • Uzyskujesz możliwość bezpośredniego kontaktu z autorami kursu.

Zmaksymalizuj swoje szanse na wysoki wynik na egzaminie maturalnym, dołącz do nas - nasze kursy przygotowawcze do matury stawiają przede wszystkim na efektywność nauki i pomogą Ci skutecznie przygotować się do egzaminu z wiedzy o społeczeństwie i innych przedmiotów.

Wybierz plan

Przygotuj się do matury na najwyższym poziomie

Kurs maturalny z wiedzy o społeczeństwie online to autorski program zajęć. Opracowany został przez studenta prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednej z topowych uczelni w Polsce, oraz doświadczoną nauczycielkę, której uczniowie regularnie uzyskują wysokie wyniki na maturze z wiedzy o społeczeństwie. Potrzebujesz zdać maturę z WOS-u, by dostać się na wymarzone studia? Nie martw się, dzięki kursom maturalnym z WOS pomożemy zrealizować Twój cel!
Co zyskujesz korzystając z naszego kursu do matury z wiedzy o społeczeństwie online?
  • Stały dostęp do platformy e-learningowej oraz zadań utrwalających po każdej z lekcji, które pomogą Ci na bieżąco sprawdzić odpowiedzi i zweryfikować swoją wiedzę
  • Opanowanie wszystkich wiadomości i umiejętności, które zawierają się w wymaganiach egzaminacyjnych CKE dotyczących egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie
  • Możliwość bieżącego śledzenia postępów w przygotowaniu do matury oraz natychmiastowej weryfikacji przyswojonych wiadomości

W kursie znajdziesz ponad 30 godzin lekcji wideo

demokracja-panstwo-i-polityka

Demokracja, państwo i polityka

dzial-ogolny

Dział ogólny

konstytucja-rzeczpospolitej-polskiej

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej

narod

Naród

prawa-czowieka

Prawa człowieka

prawo

Prawo

spoeczenstwo-obywatelskie

Społeczeństwo obywatelskie

spoeczenstwo-jednostka

Społeczeństwo-jednostka

stosunki-miedzynarodowe

Stosunki międzynarodowe

Wybierz plan dla siebie

Poznaj twórców kursu

Opinie kursantów

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KURSANTÓW

Z nami wiesz więcej

Na naszej platformie dla maturzystów dzielimy się z Tobą poradami dotyczącymi zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem czy podejmowania konkretnych kroków związanych bezpośrednio z przygotowaniem do egzaminu.

Nasze wskazówki są praktyczne i sprawdzone, sami bowiem przechodziliśmy przez cały proces i dokładnie wiemy, jak wygląda nauka i przygotowanie do matury online.

Przejdź do bloga