Informatyka

Kurs Maturalny z Informatyki Online

Nasi kursanci piszą maturę z informatyki średnio o 14% lepiej niż rówieśnicy

Przejdź do opisu kursu
przygotowanie do matury z informatyki

Kurs maturalny online
Informatyka

Jeśli zależy Ci na dobrym i skutecznym przygotowaniu do matury z informatyki, kurs przygotowawczy na platformie e-learningowej MaturaIT spełni Twoje oczekiwania.

Oferowany przez nas kurs z informatyki to kompleksowe przygotowanie online, w 100% zgodne z najnowszą podstawą CKE. Kurs maturalny z informatyki przeznaczony jest dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Kurs został stworzony od podstaw, tak aby nawet osoby bez doświadczenia z informatyką mogły przygotować się z nim do egzaminu dojrzałości. Ucząc się z nami poznasz krok po kroku wszystko czego potrzebujesz na maturze.

Zmaksymalizuj swoje szanse na maturze

Matura z informatyki: Średnia krajowa: 40%. Nasi kursanci: 54%

Nasi kursanci piszą maturę z informatyki średnio o 14 punktów procentowych lepiej niż ich rówieśnicy. Poza tym, kurs z informatyki dla maturzystów oferowany na MaturaIT został pozytywnie zaopiniowany nie tylko przez samych maturzystów, ale i doświadczonych nauczycieli. Jeśli zatem chcesz zmaksymalizować swoje szanse na wysoki wynik na egzaminie maturalnym z informatyki, dołącz do nas - pomożemy Ci zdać maturę z tego przedmiotu!

Wybierz plan

matura z informatyki kurs

Przygotuj się do matury na najwyższym poziomie

Kurs maturalny z informatyki online przygotowany został przez doświadczonych specjalistów z prestiżowych uczelni, jak University of Oxford, Imperial College London, Uniwersytet Warszawski i Aalto University. Wszystkie zagadnienia wchodzące w skład kursu opracowaliśmy od podstaw, bazując na własnym doświadczeniu i aktualnej podstawie programowej.
Co zyskujesz korzystając z kursu maturalnego z informatyki na naszej platformie?
  • Korzystasz z ponad 125 zadań utrwalających, a rozwiązując zadania na bieżąco sprawdzasz - odpowiedzi i weryfikujesz swoją wiedzę;
  • Masz stały dostęp do przystępnie napisanych artykułów, a w razie potrzeby możesz skontaktować się z autorami kursu;
  • Prezentujemy rozwiązania zadań w językach Python oraz C++ do zadań z działu Algorytmika, jak i do zadań maturalnych z działów Algorytmika i Programowanie;
  • Na platformie znajdziesz 50 dodatkowych zadań maturalnych, które przygotują Cię do egzaminu dojrzałości

W kursie znajdziesz ponad 80 lekcji podzielonych na 5 działów tematycznych

ALGO

Algorytmika

CALC

Arkusz kalkulacyjny

DB

Bazy danych

PY

Python

TEO

Wiedza Teoretyczna

Wybierz plan dla siebie

Poznaj twórców kursu

Opinie kursantów

DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH KURSANTÓW

Z nami wiesz więcej

Na naszej platformie dla maturzystów dzielimy się z Tobą poradami dotyczącymi zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem czy podejmowania konkretnych kroków związanych bezpośrednio z przygotowaniem do egzaminu.

Nasze wskazówki są praktyczne i sprawdzone, sami bowiem przechodziliśmy przez cały proces i dokładnie wiemy, jak wygląda nauka i przygotowanie do matury online.

Przejdź do bloga